Szanowni Państwo, w związku z trwającym procesem zmiany szwalni produkującej nasze legginsy i chęci podniesienia jakości naszych produktów są one czasowo wyłączone ze sprzedaży. 

W niedalekiej przyszłości poinformujemy o ponownej możliwości zakupu. Za wszelkie niedogodności przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość. 

W razie zainteresowania nadal można składać zamówienia na legginsy z naszej oferty. Prosimy jednak ich nie opłacać. Gdy produkt będzie dostępny na podstawie takie zamówienia (pre-order) skontaktujemy się z Państwem w celu weryfikacji dalszej chęci zakupu.

EPIC-WEAR.PL

 Kolorowe legginsy sportowe  EPIC

Nasze legginsy do biegania, legginsy fitness, legginsy na siłownię dzięki zastosowaniu wysokiej jakości nieprześwitującego materiału dającego piękne odwzorowanie kolorów, oraz szyciu płaskimi szwami idealnie sprawdzą się podczas każdej aktywności fizycznej – zarówno w outdorze, jak i w zamkniętym pomieszczeniu.

EPIC WEAR – Wysokiej jakości leginsy na siłownie, leginsy fitness, legginsy do biegania, leginsy push up

Nasze leginsy tworzymy przy zastosowaniu najnowszych technologi i tworząc je w całości w Polsce. Dzięki temu możemy dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości który nie tylko idealnie podkreśli twoje kobiece kształt, ale zapewni Ci pełen komfort podczas treningu. Dzięki użyciu pasu biodrowego możesz być pewna że nawet podczas najbardziej wymagającej aktywności fizycznej legginsy pozostaną na swoim miejscu. Splot użyty w naszym materiale pozwala cieszyć się elastycznością legginsów, a przy tym komfortem nieprześwitującego materiału o wysokich parametrach oddychalności. 

Legginsy do biegania dla biegaczy, na siłownie i Fitness

Nasz sklep interenetowy EPIC-WEAR.PL w którym zamówisz ubrania sportowe,  kolorowe leginsy damskie i męskie, koszulki damskie i męskie dostępny jest dla Ciebie on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy.