DRYFIT TECHNOLOGY

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie jakość wykonania i użytych materiałów, dlatego jest ona naszym oczkiem w głowie. Naszym głównym celem i filozofią biznesu przy projektowaniu odzieży i doborze surowców jest komfort użytkowania. Naszą pierwszą linię koszulek dla kobiet i mężczyzn stworzyliśmy w oparciu o materiał DRYFIT który dzięki perforowanej i delikatnej strukturze idealnie sprawdzi się podczas najgorętszych dni i długich treningów. Zapewnia bardzo dobrą wentylację dzięki której możesz skupić się na przesuwaniu własnych granic.

ATESTY SUROWCÓW EPIC:

Z POLSKI

Naszą produkcję w 100% realizujemy w Polsce. W sercu Polski szyjemy i drukujemy nasze koszulki, a surowce do ich produkcji zamawiamy w stolicy Polskiego zagłębia odzieżowego – w Łodzi. Cieszymy się że dzięki efektywnej i dobrej współpracy mamy szansę tworzyć piękne projekty w naszym kraju.

Polska produkcja to synonim wysokiej jakości wykonania z której jesteśmy bardzo dumni. Cieszymy się że możemy być częścią i beneficjentami najlepszych rozwiązań, oraz tradycji polskiej myśli włókienniczej.

FULLCOLOR PRINT

Technologia sublimacji to standard w segmencie odzieży sportowej. Jednakże ze względu na bogatą kolorystykę naszych projektów, potrzebowaliśmy technologi sublimacyjnej znakowania odzieży która pozwoli nam wiernie przenieść głębie, nasycenie kolorów ze świata wirtualnego na Twoją koszulkę.

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości (klasy premium) papieru sublimacyjnego, farb najlepszych producentów – technologia Fullcolor Print pozwoliła nam osiągnąć zamierzony efekt, a nasz materiał – którego jakość jest tu bardzo ważna – świetnie sprawdził się w tym połączeniu. Farba wnikająca głęboko w strukturę materiału pozwoli Ci przez wiele lat cieszyć się pięknymi kolorami koszulki w której nie pozostaniesz niezauważona/y.

IDEALNE SZWY

Wiemy że ważnym elementem każdej odzieży jest jakość wykonania – sposób i jakość szycia. Dlatego szyjemy wykorzystując precyzyjne maszyny używające mocnych i jednocześnie delikatnych dla ciała nici.

Nasze profesjonalne szwaczki dbają o to by szwy przebiegały równo, bo wiemy że detal ma znaczenie. Ich mocna struktura zapewni Ci długowieczność koszulki, nawet podczas użytkowania w czasie sportów kontakowych.