Dla Twojej drużyny tylko to co najlepsze

Dla nas najważniejsi są ludzie którzy Tworzą nasz zespół. Wiemy że u Ciebie jest podobnie, dlatego chcesz żeby odzież dla niej przeznaczona była wysokiej jakości i zapewniała odpowiedni komfort treningu. Uprawiamy różne sporty, jeździmy na rowerze, biegamy, uprawiamy bodybulding, czy crossfit. Dlatego do produkcji wybieramy tylko komfortowe materiały, wykonane z bezpiecznych i certyfikowanych surowców. EPIC to jakość której możesz być pewny.

 

Atesty Instytutu Włókiennictwa:

WYPRODUKUJEMY TWÓJ EPICKI PROJEKT

Zobacz jakie to proste.

Jak otrzymać ofertę?

 

Napisz, zadzwoń – powiedz nam czego potrzebujesz. Jeśli masz swoją wizualizację to świetnie! Jeśli nie, żaden problem – dogadamy szczegóły, przygotujemy wizualizacje i konkurencyjną wycenę dla Ciebie. Bez wstępnych umów, zadatków, zaliczek. Krótko mówiąc bez zobowiązań.

e-mail: sklep@epic-wear.pl
kom. +48 579 649 540

Wizualizacja 

 

Otrzymasz od nas co najmniej 2 propozycje wyglądu Twoich ubrań. Jeśli uznasz to za konieczne, zgłosisz nam swoje uwagi. Poprawimy Twój projekt tak jak chcesz bo chcemy żebyś był w pełni zadowolny ze swojego zamówienia. Dzięki technologi sublimacji i wysokiej jakości materiałowi, oraz papierowi sublimacyjnymu klasy premium odwzorowanie barw z wizualizacji będzie dobrze widoczne na odzieży którą od nas otrzymasz.

Twoja decyzja 

 

Jeśli zaakceptujesz projekt, przejdziemy do realizacji. Podamy termin ukończenia produkcji i wysyłki. Nie pozostaje Ci nic innego jak usiąść wygodnie i ze spokojem zaczekać na Twój piękny projekt. Jeśli nie zdecydujesz się na współpracę, nie ma sprawy. Mamy nadzieję że następnym razem się uda 🙂

Produkcja i dostawa

 

Całą produkcję realizujemy w Polsce w województwie łódzkim. Nie ma obawy że Twoje zamówienie utknie na jakimś statku, czy odprawie. Dodatkowo możesz być pewny najwyższej jakości naszych ubrań. Po ukończeniu produkcji przesyłkę dostarczy Ci do drzwi kurier, a Ty i Twój team będziecie mogli cieszyć się własnymi personalizowanymi projektami. My z kolei niecierpliwie będziemy czekać na Wasze zdjęcia 🙂

Zobacz nasze wybrane realizacje:

Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

 

Najszybciej skontaktujesz się z nami:

Telefonicznie: +48 579 649 540

Mailowo: sklep@epic-wear.pl

lub korzystając z formularza po prawej.

Po 16:00 i w weekend aktywnie odpoczywamy i cieszymy się życiem 🙂

Porozmawiajmy.

Napisz czego potrzebujesz:

 

Używając tego formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych osobowych przez właściciela tej strony zgodnie z polityką prywatności.